Maybelline New York, çarpıcı görünümüyle beğeni toplayan marka yüzü Merve Boluğur ile yeni bir reklam filmi daha çekti. Kendisiyle özdeşleşen kırmızı rujuyla ekran karşısına geçen Merve Boluğur, güzellik sırrını paylaştı. Güzelliğiyle dikkat çeken Merve Boluğur,

Maybelline New York Color Sensational 547 Pleasure me Red rengi ile tüm cesaretini gözler önüne serdi.

 

Maybelline New York’un marka yüzü Merve Boluğur, kendisiyle özdeşleşen kırmızı ruju için ekran karşısına geçti. Sofya’da çekilen reklam filminde çok aranan kırmızı rujunun sırrını paylaşan Merve Boluğur, Yeni Color Sensational ruj serisinin 547 Pleasure Me Red rengi ile çarpıcılığını ve cesaretini gösterdi.

 

Yeni reklam filminde kırmızı rujuyla cesaretini ortaya çıkaran ve izini bırakan Maybelline New York’un marka yüzü Merve Boluğur: “Her kadın gibi makyaj yapmayı ve bakımlı olmayı çok seviyorum. Bu anlamda tutkunu olduğum makyaj malzemesi ise kesinlikle kırmızı rujum… Yeni reklam filmimizde,  beni ben yapan kırmızı rujum ile tüm cesaretimi gözler önüne seriyorum. Gerçekten de kırmızı rujumu sürdüğüm zaman kendimi daha cesur ve daha güzel hissediyorum. Hayatta herkesin karakterini, çarpıcılığını ve güzelliğini ortaya çıkaracak bir rengin var olduğuna inanıyorum. Bu anlamda benim rengim; Maybelline New York Color Sensational 547 Pleasure me Red” dedi.

 

Yoğun ve zengin renkleri ile dikkat çeken Yeni Color Sensational ruj serisinde Merve Boluğur’un rengi  547 Pleasure Me Red’in yanı sıra; birbirinden güzel 13 renk yer alıyor. Bal özü ile zenginleştirilmiş formülü ile dudakları nemlendiren Color Sensational ruj serisi, yoğun renk pigmentleri ile canlı ve çarpıcı bir görünüm sağlıyor. Yeni reklam filminde vazgeçilmezi olan kırmızı rujuyla kusursuz bir görünüm kazanan Merve Boluğur, Color Sensational 547 Pleasure me Red’in tam olarak kendisini yansıttığını vurguluyor.

 

 

Maybelline New York Hakkında

Maybelline New York, makyaj ürünlerinde geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.  Makyaj trendlerini “Podyumdan Caddelere” taşıyan Maybelline New York, renkler konusunda uzmanlığı ile birbirinden farklı makyaj deneyimleri yaşatıyor. Dinamik, genç ve trendsetter Maybelline New York, tüketiciyi değişik makyaj uygulama konusunda bilgilendirmeye; bunu yaparken de kadınların kendilerini özgürce ifade etmelerine bir yol sunuyor.

 

Bilgi İçin: Güliz Şengüler / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / 212 282 40 85 / 0530 384 62 78 guliz.senguler@essance-istanbul.com