Karatay Belediyesi Keykubat Konakları Kura Çekimi

Karatay belediyesi öncülüğünde yapılan Keykubat Konakları Kura Sonuçları. T.C Kimik numaranız ile sorgulama yapabilirsiniz

Ön Kayıt Tarihleri: 5 Mayıs – 9 Mayıs 2014 tarihleri arası
Kayıt Yeri: Karatay Belediyesi 4. Kat Kooperatif Bürosu
Kura Çekimi: 13 Mayıs 2014’ te Noter huzurunda çekilecek.
Kesin Kayıt Tarihleri: 15-22 Mayıs 2014 tarihleri arası

[su_button url=”http://karatay.bel.tr/keykubatnoter.asp” target=”blank” background=”#35523d” size=”7″ wide=”yes” icon=”icon: credit-card” desc=”S.S. KEYKUBAT KONAKLARI ÇEKİLİŞ SONUÇLARI”]Karatay Belediyesi Öncülüğünde [/su_button]

http://www.keykubatkonaklari.com/

135 Metrekare

Üye Sayısı 330

BaşvuruÖdemesi 300 TL

Peşinat 10000 TL

Aylık aidat 1500 TL

 

100 Metrekare

Üye Sayısı 110

BaşvuruÖdemesi 250 TL

Peşinat 7400 TL

Aylık aidat 1120 TL

 

85 Metrekare

Üye Sayısı 85

BaşvuruÖdemesi 200 TL

Peşinat 6300 TL

Aylık aidat 950 TL

 

 

MAHAL LİSTE BİLGİSİToggle

Salon: 
1: Döşemeler : Ahşap laminat parke
2: Duvarlar : Alçı üzeri saten boya
3: Tavanlar : Asmolen döşeme altına alçı üzeri saten boya
Odalar:
1: Döşeme : Ahşap laminat parke
2: Duvarlar : Alçı üzeri saten boya
3: Tavan : Asmolen döşeme altına alçı üzeri saten boya
Antre ve Holler:
1: Döşeme : Laminat parke
2: Duvarlar : Alçı üzeri saten boya
3: Tavan : Asmolen döşeme altına alçı üzeri saten boya
Mutfak
1: Döşeme : Laminat parke (Islak hacim, kısmi olarak fayansta olabilir.)
2: Duvarlar : Tezgâh üstü yüksekliği 60 cm fayans yapılacak diğer yerler alçı üzerine saten boya
3: Tavan : Alçı üzeri saten boya
4: Tezgâh : Eviyesi granit veya Muğla mermeri ve atalı olacak tekne tek gözlü olacak. Tezgâh altı ve üstü dolabı suntalam kaplama yapılacak. Gövde sunta lam, kapaklar mebran kapak olacak.
Banyo:
1: Döşeme : Seramik kaplama
2: Duvarlar : Fayans kaplama. Tavana kadar yapılacak 1.20 m’den sonra iki farklı desen olarak bordürlü döşenebildiği gibi iki farklı renkle bordürlü olmak üzere dikine de döşenebilir olacak.
3: Tavan : Asma tavan olacak.
4: Banyoda : Alafranga tuvalet (klozet), akrilik tekne, duşa kabin ve Hilton tipi lavabo yapılacaktır.
WC – Lavabo:
1: Döşeme : Seramik Kaplama
2: Duvar : Fayans kaplama. Tavana kadar yapılacak 1.20 m’den sonra iki farklı desen olarak bordürlü döşenebildiği gibi iki farklı renkle bordürlü olmak üzere dikine de döşenebilir olacak.
3: Tavan : Alçı üzeri saten boya, WC asma tavan.
4:WC-Lavabo: Hilton lavabo olacak. TSE belgeli 1. sınıf olacaktır.
Kapı ve Pencere: 
1:Pencere: Pencere doğramalar PVC yapılacak. Camlar 4+12+4 mm ısı cam olacak. (Pencereler ağaç desenli olacak.)
2:İç kapılar: Amerikan panel olacak. (Kapı kol ve aynaları ) TSE belgeli olacak şekilde yapılacaktır.
3:Daire Dış Kapılar: Çelik kapı olacak. (Yekpare veya pano tipi)
4:Pencere iç ve dış denizlikleri mermerden yapılacaktır.
Giriş kat Sahanlık ve Merdivenleri:
Sahanlık, merdiven ve basamakları 3 cm kalınlıkta bej mermer kaplama ve rıhtları 2 cm kalınlıkta bej mermer kaplama olacak. İlk giriş sahanlık tavana kadar mermer kaplama olacaktır. Merdiven korkulukları alüminyum profilden yapılacaktır. Bina giriş kapıları alüminyum doğrama yapılacaktır. Rüzgârlıklar ahşap veya aliminyum doğrama yapılacaktır. Basamak kenarına limonluk yapılacaktır. Limonluklar geçmeli yapılacak.
Çatı: Ahşap oturtma çatı (Çam tahta kaplamalı) su drenajı için gerekli levha veya mebran cinsi malzeme Eskişehir kiremit döşenecektir.

Baca kenarları ve dereler çinkodan imal edilerek yapılacak. Yatay ve düşey yağmur olukları yerlerine takılacaktır.
Son kat ve zemin katta döşemesinin üzerine (kapalı çatı alanı içerisine) TS 825 Isı Yalıtım Yönetmeliği ve ısı yalıtım projesine uygun ısı yalıtımı yapılacaktır.

Balkonlar:
1: Döşeme: Seramik kaplama olacak. Kenarları 10 cm olacak şekilde aynı malzemeden süpürgelik yapılacaktır.
2: Duvar ve tavan dış cepheye uygun şekilde silikon boya yapılacak.
3: Denizlikler: Mermerden imal edilecektir.
4: Balkon korkulukları alüminyum profilden imal edilerek yerine montajı yapılacaktır.
5: Balkon, banyo, wc gibi hacimlerde fayans döşenmeden önce su yalıtım gereçleri kullanılacaktır.
Yalıtım:
Binaların dış cephesi ve zemin tabanı TS 825 Isı Yalıtım Yönetmeliği ve ısı yalıtım projesine uygun olarak ısı yalıtımı yapılacaktır. Betonarme tabliyeler asmolen döşeme yapılacaktır.
Dış cephe boyası (silikon esaslı) grenli ve astarlı olarak yapılacaktır.
Genel:
Çevre düzenlemesi ve ihata duvarını kooperatif yapacaktır. Antrede sürgülü kapaklı vestiyer olacaktır. Oturma odası, salon, mutfak ve yatak odalarında kartonpiyer ve perdelik yapılacaktır. Her bağımsız bölüm için yer altında en az 1 adet otopark yapılacaktır.Bahçesinde kamelya, Nizamiye girişinde güvenlik kulübesi, bina girişlerine kamera konulacak ve binadaki daireler kendi arasında ve güvenlik kulübesi ile telefon görüşmesini ücretsiz yapacak. Kapı diafon sistemi renkli görüntülü sistem olacak. Apartman dış kapı kilit sistemi tuşlu şifreli tip olacak.
İnşaata T.S.E. kalite belgesi olmayan hiçbir malzeme kullanılmayacaktır.

SIHHİ TESİSAT VE KALORİFER TESİSATLARI
1- Sıhhi ve kalorifer tesisat işleri projesine ve doğalgaza uygun yapılacaktır.
2- Projede yapılacak tadilatlar Belediye onayı ile yapılacaktır.
3- Alaturka hela taşı, alafranga hela taşı, duş teknesi, lavabolar ve armatürler 1. sınıf ve TSE belgeli olacaktır.
4- Sıhhi tesisatta kullanılacak olan borular 1. sınıf TSE belgeli olacaktır. Her bloğun altına onaylı projesine uygun su deposu, hidrofor ve su arıtma cihazı konulacaktır.
5- Kalorifer tesisatında ve kalorifer dairesinde kullanılacak tüm malzemeler TSE’ li olacak ve projesine göre yapılacaktır. Kalorifer dairesine pis su pompası konulacaktır.
6- Kalorifer, sıhhi ve müşterek tesisat Bayındırlık Bakanlığı Genel Teknik Şartnamesine göre imalat ve montaj yapılacaktır.
7- Tabandan ısıtma yapılacaktır.
8- Kalorifer tesisatında Kuzey-Güney zonlaması yapılacaktır.

ELEKTRİK TESİSATLARI
ELEKTRİK PROJE VE TESİSATINDA UYULMASI GEREKEN HUSUSLAR:
NOT:

a)-Elektrik tesisatında kullanılan tüm malzemeler TSE’li ve CE’ ye uygun, 1.sınıf olacaktır.
b)-Elektrik tesisat projeleri Belediyemiz tarafından gerekli mercilere onaylattırıp kooperatife teslim edilecektir.
c)-Tesisatın MEDAŞ’a muayenesi Kooperatif tarafından yaptırılacak ve aboneye hazır hale getirilecektir.
d)-Elektrik sayaçları kooperatif tarafından taktırılacaktır.

A)ANTRE –KORİDOR 
Lojman tipi sac sigorta tablosu; ankastre, şeffaf kapaklı projesinde belirtilen miktarda sigortalı olanlar kullanılacaktır.
Aydınlatma armatürleri J1; askı takımı olup, duylar porselen, yuvarlak kordon ve rozans iki parçalı olacaktır. Koridor ve antre aydınlatması vaviyen olacaktır. Zil ve kapı otomatiği projeye uygun yapılacaktır. Konuşma cihazı için dairelere boruları atılıp tesisatları çekilecek. Kapı konuşma cihazları konulacak. TV’den izlenmek üzere kamera kablo ve ekipmanı çalışır halde teslim edilecektir. Antreye konulacak bir ek kutusundan (25x15x15 cm) Cat/5 UTP kablo ile tüm odalara internet hattı çekilecek. Salon, oturma odası ve mutfağa uydu anten tesisatı çekilecek. Salon ve oturma odasına kablo tv tesisatı çekilecektir. Diğer odalarda karasal tv anten tesisatı çekilecektir.

B) MUTFAK:
Mutfaktaki bulaşık makinesi, elektrikli termosifon ve vantilatör için 2,5 mm², fırın için; 4 mm² kesitli müstakilen güvenlik hatlı priz linyesi tesis edilecektir.
Mutfakta bulaşık makinesi, elektrikli termosifon, vantilatör ve fırın priz sortileri haricinde en az üç adet daha projesine uygun olarak güvenlik hatlı priz sortisi tesis edilecektir.
Mutfakta projesinde gösterilen yere bir adet paralel telefon prizi, bir adet T.V. prizi ve bir adet normal priz konulacaktır.

C) SALON
Elektrik tatbikat projelerinde gösterilen sayıda ve sisteme uygun avize aydınlatma sortileri tesis edilip sortilerde takoz, askı çubuğu, çengel ve kılemens bulunacaktır.
Salonda: 1 adet normal TV. Anten, 1 adet uydu anten ve 1 adet kablolu TV. Priz sortileri; hiçbir kata uğramadan direk çatıya çıkacak ve kablolu TV. Kabloları zeminde özel konulacak kutusuna inecek şekilde tesis edilecektir. (İlgili Bakanlığın yayımladığı Yönetmeliğe uygun şekilde).
Telefon sortileri daireden daireye taşınmış olmayıp, en az 0,5 mm çapında izolasyonlu, standartlara göre renklendirilmiş, dyafoniyi önleyecek şekilde bükülü PVC kılıflı telefon kablosu ile çekilecektir.
Bir dairede en az üç adet müstakil dış hat telefon hattı bulunacaktır.
Telefon hatları: Hiçbir ek yapmaksızın bina girişindeki ana ankastra kutusundan, daire içerisindeki dağıtım buatına kadar eksiz direkt; izolasyonlu, standartlara göre renklendirilmiş, diyafoniyi önleyecek şekilde bükülü, PVC kılıflı telefon kablosu ile çekilecektir.
Her nevi TV. Anten kabloları ve Telefon kabloları; kalıcı ve dayanıklı kotlama sistemi ile, hangi daireye ve hangi prize ait olduğu yazılıp işaretlenecek. ( Örnek: 4 nolu dairenin salon uydu anteni, veya 2 nolu dairenin mutfak TV. Anteni gibi).
Salona, projesine uygun güvenlik hatlı ve bir adet normal priz sortisi tesis edilecektir.

D) YATAK ODASI
Aydınlatma armatürleri J1 askı takımı olup, duylar porselen, kordon yuvarlak, rozans iki parçalı ve vaviyen olacak. O aplik, madeni kollu, porselen duylu, bir kollu armatür olacaktır.
Priz sortileri projesine uygun şekilde konulacaktır. Odalara konulan prizlerin bir tanesi topraklı olacak.
Yatak odası, mutfak, oturma odaları ve salona; paralel telefon sortisi tesis edilecektir.
Yatak odaları, oturma odası, salona ve mutfağa TV priz sortisi; direk enerji odasında santral panosuna inecek şekilde tesis edilecektir.

E) BANYO
Çamaşır makinesi ve elektrikli şofben için 3×2,5 mm² kesitli müstakil (Daire içi tali dağıtım panosundan) direk, güvenlik hatlı priz linyesi tesis edilecektir.
Aydınlatma armatürü C tipi, duy ve kaidesi porselen, glop opal ve lastik contalı olacaktır. Projesine uygun olarak yapılacaktır.

F) WC ve LAVABO:
Aydınlatma armatürleri hem tavanda hem de ayna üstünde (duvarda) C tipi, kaidesi porselen, glop opal ve lastik conta bulunacaktır.
Lavabo; projesinde uygun görülen yere bir adet normal priz sortisi tesis edilecektir.

G) BODRUM KAT:
Aydınlatma sortilerine ilave olarak; depoya; projesine uygun olarak birer adet güvenlik hatlı (topraklı) priz sortisi tesis edilecektir.

H) DIŞ CEPHE:
Aydınlatma armatürü C tipi, kaidesi porselen, glop opal ve lastik contalı olacaktır. Bina giriş aydınlatması otomatik fotoselli aydınlatma olacaktır.
Aydınlatma armatürleri özel tip tavan armatürü olacak, iç bağlantısı porselen, lüstur kılemensle olacaktır.
Armatür tavana tam olarak intibak ettirilecektir.
Bahçe duvarı sütun üstü aydınlatma için ayrıca linye tesis edilecektir.
Enerji ana besleme kablosu NNY nevinde olup yeraltından, dayanıklı plastik boru içerisinden çekilecektir.
PTT irtibatını sağlamak için; terminal kutusunun bulunduğu yerden, Telekom men holüne kadar iç çapı 60 mm olan bir boru ile çıkış yapılacaktır.
Aynı tertibat elektrik şebekesi girişi için de alınacaktır.
İlgili Bakanlığın yayımlamış olduğu yönetmeliğe uygun olarak temel topraklaması yapılacaktır.
I) KALORİFER-HİDROFOR DAİRESİ ve GENEL HUSUSLARI:
Tevzi tabloları sıva üstü sac olacak, işaret lambası, start-stop butonları ile sigortalar TSE’li butonlu tip, şalterler ise uygun amperajda termik manyetik tip, orijinal olacaktır.
Sirküler ve pissu ile hidrofor motor panolarına asgari 4×4 mm² NYM tipi kablo ile irtibat yapılacak ve topraklama hattı 4 mm² dolu bakır (NYA) ile tesis edilecektir.
Aydınlatma tesisatı 2×2,5 mm² sıva altı NYA ile tesis edilecektir.
Topraklama levhası bakır olup 0,0015×1,00 m ebadında olacak ve en az 25 mm² dolu bakır telle kofre tesisatına irtibat yapılacaktır.
Tevzi tablolarında; her bir sigorta ve şalterin tablo numarası, etkili yer, bulunduğu yer ve yaptığı hizmet belirtilmiş olacak.
Tesisatta kullanılması gereken norm buatların iç çapları en az 58 mm olacak.
Kare buatların sacları en az 0,75 mm kalınlığında olacak ve dört vida ile buata tespit edilecektir.
İ) ASANSÖR TEKNİK ÖZELLİKLERİ:
TS 863 ve ilgili standartlarının yanı sıra TSE 8237/Nisan 1995 ‘te tanımlanan ”yürüme özürlü, normal tekerlekli sandalyeli insan taşımasına uygun” olacaktır.
Yük: Trafik Hesabına, Yürürlükteki İmar Yönetmeliğine veilgili yönetmeliklere göre asansörlerin yük değerleri belirlenecektir. En az 630 kg. 8 kişilik olacaktır.
Kuyu Ölçüler: Projesine, ilgili standartlara ve yönetmeliklere uygun olacaktır.
Makine-Motor: CE sertifikasına sahip standartlara ve projesine uygun olacaktır.
Hız: 1.00 m/sn kademesiz hız ayarlı (Frekans kontrollü-VVF)
Hız Regülâtörü: CE sertifikasyonuna haiz, çift yönlü, 1 m/sn hızında ve üzerinde stop kontağı bulunacaktır.
Kumanda Panosu: Kumanda panosu komple CE belgeli olacaktır. (Toplamalı kumanda ve basit kumanda sistemine uygun programlanabilir olacaktır.)
Hız Kontrol Cihazı (VVF) :Yaygın olarak kullanılan, standartlara uygun CE sertifikalı, yedek parçası ve teknik servis garantisi bulunan cihazlar kullanılacaktır. Kapalı çevrim çalışacaktır. (Encoderli olacaktır).
Kata Getirme Sistemi: Enerji kesildiği zaman asansörü en yakın kata getirecek ve kapıları açacaktır. Standartlara uygun, CE sertifikalı kullanılacaktır.
Kat ve Kabin Kapısı: Tam otomatik VVVF Hız Kontrollü (AC veya DC) 800-900×2000 mm ebadında sıkışma kontaklı, A1 kalite sacdan imal edilmiş ve üzerine 0,80 mm 304 kalite satine paslanmaz ile kaplamalı ve CE etiketlemesi yapılmış, komple (kilit, fiş-kontak ve kapı panelleri) CE belgesine haiz olacaktır.
Fotosel :Boy fotosel olacaktır.
Ağırlıklar :Pik döküm veya demir kütük kullanılacaktır.

İmdat ve arıza halinde kapıcı dairesi ile telefon konuşması yapılabilecek tesisatı havi olacaktır.
İmalatçı firma 1 yıl süre ile bedelsiz asansörlerin bakımını üstleneceğine taahhüt verecektir.
Firma; asansörler için imalatçı belgesi ve kullanma ruhsatı için CE alacaktır. (İşletme ruhsatının alınması müteahhit firmaya aittir.)
Firma; resmi gazetede yayımlanan en son asansör tüzük ve yönetmeliğindeki şartları yerine getirmekle yükümlüdür.
J) HER BİNAYI KAPSAYACAK ŞEKİLDE PARATÖNER TESİSATI KONULMASI:
Yangın tesisatı yönetmeliğe uygun olarak hazırlanacak. PSC tank kullanılacaktır. İçme suyu için paslanmaz çelik mono blok (18/10) kazan kullanılacaktır.